DevCors

DevCors

  • DevCors

Buď pro vás kompletně připravíme řešení od analýzy přes návrh po kódování, nebo vám poskytneme tým zkušených vývojářů, který se na čas stane součástí vašeho týmu. Ať už si vyberete kteroukoliv variantu, pracujeme vždy tak jako na vlastním projektu. Zároveň s vámi intenzivně komunikujeme tak, abychom váš projekt maximálně navnímali, pochopili vaši představu a přenesli ji do finálního řešení.

Vývojové týmy

Sestavíme tým vývojářů se zkušenostmi a dovednostmi, které přesně odpovídají vašemu projektu. Rychle se zorientujeme v problému a začneme okamžitě efektivně pracovat na řešení, které by vás možná ani nenapadlo. Neustále ale komunikujeme s vámi a interním týmem a pracujeme se zpětnou vazbou.

Vývoj na míru

Sestavíme webovou aplikaci přesně podle vašich potřeb.
Nejsme ale plniči úkolů. Vypracujeme  analýzu nového či stávajícího řešení, vyvineme první verzi, kterou pečlivě otestujeme a odladěnou aplikaci také sami nasadíme a postaráme se o její správu.

Naši Klienti

Mezi naše klienty patří společnosti EUROWAG, Omio, NDC Group, Terminál Mošnov, Terminál Brno, Zentity, Oxy Shop, ICZ, Aukro. Práci na klientských zakázkách se snažíme prokládat i vlastními projekty. Náš interní produkt Conard denně zaeviduje tisíce pohybů kontejnerů a kontejnerových návěsů.

Technologiemi napřed

Jádrem našeho businessu jsou technologie. A tak používáme vždy ty, které jsou pro daný projekt nejlepší. Zakládáme si na kvalitním, čistém a udržitelném kódu, rádi zkoušíme novinky a používáme zkušenostmi prověřené moderní technologie. Stavíme hlavně na Javě (Spring Boot) a TypeScriptu (React), jsme zvyklí na agilní řízení projektů pomocí Scrum či Kanban, ale tykáme si i s Waterfallem. Potkáš se u nás se spoustu dalších věcí a pokud sám přijdeš s nějakou novinkou, co by sis rád osahal, nikdo ti nebude stát v cestě.

Taháme za jeden provaz

Team work, dream work. Zakládáme si na týmové spolupráci a na tom, aby spolu naše týmy mohly pracovat dlouhodobě. Nejsme jen kolegové, jsme parťáci, co si vždycky vyjdou vstříc a vzájemně si poradí. Nejsme sólisti, v pevných stabilních týmech je naše síla i naše největší přednost. Prostě táhneme za jeden provaz!

Máte zájem o vývoj webové aplikace nebo o celý tým? Ozvete se nám!