Soulmio s.r.o.

Péče o duševní zdraví zaměstnanců

  • Soulmio s.r.o.

Start-up to start-up

Sami jsme start-up, tak víme, jaké to je: vysoké ambice, závratné tempo, málo lidí na jejichž péči vám nezbývá čas nebo si nemůžete dovolit drahé firemní benefity. Díky Soulmio můžete o své lidi pečovat smysluplně a za přijatelnou cenu.

Podle našeho výzkumu 40 % zaměstnanců hlásí zkušenost se syndromem vyhoření. Přitom 69 % firem nijak nepečuje o psychické zdraví svých zaměstnanců.

Zařaďte se raději mezi ty, kteří díky prevenci čelí nižší fluktuaci a budují firmu s vyrovnanými a odpočinutými lidmi, kteří dobře zvládají stres.

Proč podporovat duševní zdraví v práci?

Duševní zdraví je zásadním a často přehlíženým aspektem pohody zaměstnanců. Poskytnutí komplexní péče má pozitivní dopad nejen na jejich wellbeing, ale i na úspěch vaší firmy.

Proč důvěřovat právě nám?

Zakladatelka Soulmio, Simona Zábržová, si na vyšších manažerských pozicích prošla syndromem vyhoření. Dvakrát. Zjistila, že může buď polykat antidepresiva nebo se raději do podobné situace už nikdy nedostat. A právě tohle zjištění ji vedlo k založení Soulmio. Aby bylo upracovaných lidí s podobnými zkušenostmi co nejméně.

Ocenění, na která jsme hrdí:

Reference od našich klientů: 

Víme, že péče o duševní zdraví je individuální a nikoho nemůžeme nutit, ale můžeme inspirovat - a to kolikrát stačí. Ke každému z našich kolegů promlouvá jiné téma v souvislosti s duševním zdravím, a právě ta různorodost je na Soulmio skvělá.

People Care Specialist
TESENA

Kromě online terapií oceňujeme anonymní uzavřené skupiny a online vysílání na různá témata. Jsme spokojení, zaměstnanci Soulmio aktivně a stabilně využívají a pár zaměstnanců se nám odvážilo svěřit s tím, že jim tento benefit pomohl.

Senior HR Manager
Global Payments Europe

Firmy, které nám důvěřují: