Find a job that'll help you level up!

Companies that'll help you level up

Papirfly
Papirfly
Vývoj vlastních produktů
4
company profile picture
Papirfly (v Česku dříve vystupující pod jménem BrandMaster), je původem norská softwarová společnost, která v současné době zaměstnává více než 320 lidí ve svých pobočkách v Evropě i USA. V českých kancelářích ve Zlíně a v Brně se vyvíjí inovativní automatizovaná řešení pro budování silné značky, kvalitní komunikace a konzistentní prezentaci. Více než 60členný tým u nás zastřešuje technologické know-how i R&D celé skupiny.

Zájem o naše řešení je velký, a proto potřebujeme víc talentovaných kolegů, kteří pomohou našim prestižním zákazníkům s efektivní správou jejich značky.

Produktům Papirfly věří takové společnosti jako BMW, Unilever, Mercedes-Benz, Helly Hansen a více než 550 dalších. Každý den používá nástroje Papirfly více než milion marketérů a designérů po celém světě.
MeguMethod
MeguMethod
Technologie
1
company profile picture
Mobilní aplikace a weby tvoříme víc než 8 let a jsme hrdí na to, že je používá měsíčně víc než 1.000.000 lidí po celém světě. Pořád rosteme a moc rádi mezi sebou přivítáme lidi, kterým se dobře pracuje v týmu a umí máknout, když je potřeba.
StartupJobs
StartupJobs
HRTech
0
company profile picture
Jsme startup, bez kterého se startupy neobejdou. Každý rok dodáme inovativním firmám desetitisíce talentů. Každý rok díky nám najdou smysluplnou práci tisíce lidí. Ve StartupJobs propojujeme lidi a firmy, kteří se chtějí vzájemně posouvat vpřed.

Why should you keep leveling up?

Level Up: A mindset that kick starts your work and personal life

We’ve all thought out our values and principles at least once. When we did so at StartupJobs, we realized one thing connects us all. To lead a fulfilling professional and personal life, we need to keep learning new things.


We don't want to stagnate, we want to level up! Is that your mindset, too?


Join those who are leveling up

StartupJobs new identity

We're upgrading our visuals

StartupJobs has grown. And with it hundreds of startups. They're conquering the world with their products. They change the lives of thousands of people in Czechia. Even we've matured. That's why we've decided to change our visuals. So that it symbolizes what is typical for startups: never ending upgrades.

New episode

Lekce posledních let je péče o sebe

#49 Pavlína Louženská

Disciplína patří k úspěchu

#48 Tomáš Šebek

Nejvíce mě inspiruje, když přednáším

#47 Tomáš Sedláček

Podcast that'll level you up

Cube, Bára and guests who upgrade their job, field and Czechia, and they don't forget about their personal lives doing so.
Advice, tips and experiences
of those who aren't standing still.