Find a job that'll help you level up!

Companies that'll help you level up

StartupJobs
StartupJobs
HRTech
0
company profile picture
Posouváme firmy i kandidáty vpřed. Jsme startup, bez kterého se startupy neobejdou. Každý rok dodáme inovativním firmám desetitisíce talentů. Každý rok díky nám najdou smysluplnou práci tisíce lidí. Ve StartupJobs propojujeme lidi a firmy, kteří se chtějí vzájemně posouvat vpřed.
Metrák, s.r.o.
Metrák, s.r.o.
E-commerce
1
company profile picture
Online služba pro objednání kontejneru na odvoz odpadu a dovoz stavebního materiálu. Spolupracujeme s profesionály v oblasti kontejnerové přepravy. Díky husté síti svozové techniky a velkému počtu kontejnerů jsme schopni přistavit kontejner, nebo dovést materiál téměř po celé republice.
Qminers
Qminers
Technologie
0
company profile picture
Naším produktem je software pro tzv. “algoritmické obchodování”. Autonomně obchoduje na základě složitých optimalizovaných matematických modelů a algoritmů na mnoha světadílech. Od svého založení v roce 2012 Qminers stále rosteme. Začali jsme obchodovat na jaře 2014, množství obhospodařených trhů i výdělky stoupají, což není ve finančním konsolidujícím se světě úplným standardem. Úspěch Qminers je výsledkem našeho poctivého vědeckého přístupu, který staví na matematice, statistice, modelování a obecně pečlivé práci s daty. Nesázíme na speed games a nepatříme ani mezi tzv. flash boys. Stavíme na chytrosti a pestrosti týmu, který pečlivě skládáme, aby obsahoval špičkové specialisty na všech úrovních od matematiky, datové analytiky, softwarového inženýrství až po kybernetiku či ekonometrii. Naší ambicí je rozšířit své působení do nových oblasti, ve kterých vidíme velký potenciál. Láká nás vyřešit problémy, které ještě nikdo nevyřešil a přitom je řeší hodně lidí po světě.

Why should you keep leveling up?

Level Up: A mindset that kick starts your work and personal life

We’ve all thought out our values and principles at least once. When we did so at StartupJobs, we realized one thing connects us all. To lead a fulfilling professional and personal life, we need to keep learning new things.


We don't want to stagnate, we want to level up! Is that your mindset, too?


Join those who are leveling up

StartupJobs new identity

We're upgrading our visuals

StartupJobs has grown. And with it hundreds of startups. They're conquering the world with their products. They change the lives of thousands of people in Czechia. Even we've matured. That's why we've decided to change our visuals. So that it symbolizes what is typical for startups: never ending upgrades.

New episode

Startupy tvoří větší část ekonomiky, než si myslíte

#45 Petr Sklenář, Filip Mikschik

Jak budovat firemní kulturu při rychlém růstu? [ENG]

#44 Marek Vašíček, Lucie Brešová, Vratislav Kalenda

Čím déle podnikám, tím víc si vážím času

#43 Petr Kasa

Podcast that'll level you up

Cube, Bára and guests who upgrade their job, field and Czechia, and they don't forget about their personal lives doing so.
Advice, tips and experiences
of those who aren't standing still.