Java developer do Notixu Current

Notix s.r.o.
Prague, Bratislava, Košice, Žilina, Poprad, Nitra, Lučenec, Zvolen
Employee
Full-time

Junior? Zkušený vývojář/ka? Oba jste tu správně! Ano, pro developery orientované na Javu máme zajímavé projekty a spoustu prostoru k vlastnímu rozvoji. V Praze.

Co u nás získáš?

Skvělý otevřený kolektiv, dovolenou navíc, kurzy angličtiny, příspěvek na kulturu a sport, interní školení a inovační centrum pro všechny, sick-days, zajímavé firemní akce, třeba v zimě do Alp...

​Jaká práce to bude?

  • Rozmanitá, hravá a zajímavá.
  • Vývoj v projektovém prostředí, práce s repository kódu, verzování, vydávání buildů, ověřování,...
  • Vývoj v Angularu, Springu, Hibernate apod.

Co by měl/a Java vývojář/ka v NOTIXu umět?

  • Především jazyk Java (J2SE i J2EE) 
  • Relační databáze a SQL
  • Spring, JMS, XML, JSON
  • UML
  • Mluvit a psát česky na pokročilé úrovni

Oceníme i znalost JavaScriptu, ale není to nutné ;)

Pokud s něčím výše ještě nemáš zkušenost, neváhej a stejně se ozvi. Chceme tě vidět!

NOTIX Team

Notix s.r.o.

Dělat věci srdcem, neřídit se zbytečnými procesy a chodit do práce každý den rádi, aneb když se zkušení IT odborníci z korporací rozhodnou založit IT firmu a zkusit to po svém. To je NOTIX.

Zní to jako klišé, ale jsme hrdí, že jsme trochu jiní. Koneckonců #notixtodelajinak. Neděláme všechno a nesnažíme se být za každou cenu technologickým leaderem na trhu, jsme zkrátka dobří v tom, co děláme. S klientem i zaměstnanci jednáme na rovinu, vážíme si jejich názoru a spolupráci stavíme na vzájemné důvěře.

Co a pro koho děláme?

Převážně makáme pro enterprise zákazníky v oblasti finančního sektoru, utilit, a dalších odvětví. Mezi naše klienty patří zvučná jména jako Komerční Banka, ČSOB, Česká Pojišťovna, Česká spořitelna, Raiffeisen Bank, Vodafone, O2, Škoda Auto a třeba Geco.

Děláme vývoj na zakázku, integraci a máme znalosti i v konzultační technologické rovině. Automatizujeme, vizualizujeme procesy, procesujeme Big Data v reálném čase. Nabízíme návrh architektury řešení, anebo poskytujeme provozní podporu největším firmám.

What might also interest you